Pokrytí našimi službami - dostupnost

 
 

 

Pokud jste z Moravské Nové Vsi, tak můžete využít optiku a rychlosti nad 50Mbitů. Nyní již v celé obci - pokud jste si nechali do domu přivést chráničku.

Nicméně i když jste to neudělali, tak není nic ztraceno - někde před Vašim domem je pro Vás připravena rezervní chránička a lze se napojit. Nechte si chráničku vytyčit od nás zdarma a domluvíme se.

 

Z hlediska bezdrátových sítí hraje roli několik faktorů.

Obecně bývá uveden požadavek přímé viditelnosti na vysílající přístupový bod. Viditelnost nesmí narušovat ani větve stromů a podobné překážky.

 

V současné době je také potřeba, aby vysílač byl co nejblíže Vašemu domu.

 

Pokud se domníváte, že Váš dům je na vhodném místě a bylo by možné zde zřídit další přístupový bod sítě, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

PROVOZUJEME BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ
V OKOLNÍCH OBCÍCH

Všechny datové spoje jsou provedeny pomocí technologie 5, 10g nebo 17g. Můžeme zajistit náročným zákazníků (převážně firmám) datové spoje na technologii 10GHz.

Pokrytí je nyní k dispozici v následujících lokalitách:

Moravská Nová Ves

Prušánky
Hrušky
Moravský Žižkov
Týnec
Mikulčice
Tvrdonice
Lanžhot
Kostice

Břeclav

Hodonín

 

Naši uživatelé nemají s námi žádný závazek odběru internetu, mohou se chovat zcela svobodně.

Zařízení pro připojení k bezdrátovému internetu pronajímáme po dobu trvání odběru ZDARMA nebo dodáváme za minimální internetovou cenu. 

Celý systém je monitorován 24 hodin denně a je kontrolována latence jednotlivých datových spojů.

(c) 2018 tomassladek.cz, webmaster: admin@tomassladek.cz

Kontakt: Tomáš Sládek, Vítězství 1051, 691 55 Moravská Nová Ves, IČ 62176897, DIČ CZ7502143913T: 603774491, sladek@jmorava.net